Чи доводилось вам не встигати?
  • Підготуватись вчасно до заходу
  • Подбати про власні візитки перед важливою зустріччю
  • Розтиражувати матеріали до позачергової презентації
  • Надрукувати нове меню саме в той день, коли воно змінилось
  • Змінити пакування на вимогу норм законодавства
Для таких випадків в друкарні Март є майже магічний порятунок у вигляді чотирьох машин цифрового друку. Три кольорові машини загальною швидкістю 170 аркушів А4 за хвилину і однокольорова машина, яка друкує чорною фарбою, зі швидкістю 120 аркушів А4 за хвилину. Ви навіть каву не встигнете собі замовити, а ваш комплект візиток вже надруковано, порізано і упаковано завдяки технічному парку, де машини дублюють одна іншу.

Що саме гарантує вчасність?
Стовідсоткових гарантій мабуть не буває, але в друкарні Март зроблено все можливе, щоб ваш макет не потрапив в довгу чергу очікування. Може так статися, що одна машина зайнята великим накладом, а інша прямо зараз потребує сервісного втручання, на такий випадок є третя готова до друку. Або ж перша, що звільниться, підхопить ваш наклад. А оскільки цифрові машини не потребують попереднього виводу друкарських форм, як офсетні, загальний час друку вилічується хвилинами. На додачу до швидкого результату, він буде таким як потрібно, бо є можливість коригувати кольори, отримавши перший відбиток.
Які обмеження має цифровий друк?
  • По-перше, розмір стандартного друкарського аркуша SRА3 (450 х 320 мм), а максимальний розмір 640 х 330 мм, тому плакати А2 (594 х 420 мм) на наших цифрових машинах роздрукувати не вийде.
  • По-друге, щільність паперу, а точніше його товщина і гнучкість. Наприклад з папером або картоном щільністю 300 г/м2 цифрова машина впорається легко. А щільність 350 г/м2 є межею для цього способу друку. Хоча треба дивитись на папір і досліджувати його, бо винятки трапляються.
  • По-третє, обмеженням може бути вартість накладів більше 200 примірників, особливо якщо йдеться про брошури. Цілком можливо, що офсетний спосіб в цьому випадку буде вигідніший.
  • На темних дизайнерських паперах друкувати цифрой можливо, але краще не треба, бо фарба вбирається папером і лишається невидимою. Цю задачу варто вирішувати за допомогою шовкотрафаретного друку.
А от по самоклеючих матеріалах на кшталт оракалу і рафлатаку цифрові машини друкують чудово. Таким чином цифровий друк стане вашою рятівною паличкою, якщо ви маєте нагальну потребу в папках, каталогах, листівках, буклетах, бланках, наліпках, візитках тощо.

Але пам’ятайте, вночі всі друкарські машини перетворюються на «гарбузи» і жоден чаклун не змусить їх друкувати, тому готуйте макети на ранок, а не на кінець робочого дня smile